Parafia Świętego Stanisława BM w Bielsku-Białej

Odwiedziny Duszpasterskie 2016/17

  ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE   Rok  2016/2017 

Niedziela -  27.11.2016 godz. 14.00

  1. Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego ks. Br. Jakubowskiego       /x. M./ 
Sobota – 03.12.2016 godz. 10.00
 
  1. Ulice Gen. Andersa 443 w stronę Monte Cassino, Gwiezdna, Żniwna, Dumki, Hodowców, Szklana, Poligonowa /x. P./
  2. Ulica Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. M./

Niedziela -  04.12.2016 godz. 14.00

  1. Ul. Piastowska 88 /x. P/
  2. Ul. Piastowska 84 /x. M./
 
Czwartek– 08.12. godz. 15.00
  1. Ulica Piastów Śląskich 9,  Piastów Śląskich 11 i 12 /x. M./
 
Sobota – 10.12.2016 godz. 9.00
  1. Ulica Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139,  ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17, 5 i ul. Gorczańska /x. P./

Niedziela -  11.12.2016 godz. 14.00

  1. Ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. P./
  2. Ul. Grawerska nr 22-61, /x. M./
  3. Ul. Piesza i Wakacyjna /X. G./
Sobota – 17.12.2016 godz. 9.00
  1. Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła,
              ul. Żółwiowa 1, ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . P/
  1. Ulica Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x M./
  2. Ulica Iglasta /X. G./
Wtorek – 27.12.2016 godz. 9.00
  1. ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. P./
  2. Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska  /x. M./
  3. Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x. G./

Środa – 28.12. godz. 9.00

  1. Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. P./
  2. Ulica Sobieskiego  od Wapienicy górą, od nr 360-334, ul. Zapłocie Małe 180-136,  /x. M./
  3. Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od  nr 23 w stronę torów, ul. Ciżemki, ul. Szynszyli / x. G./

Czwartek– 29.12. godz. 9.00

  1. Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska, Żytomierska  /x. P/
  2. Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza  /x. M./
  3. Ulica Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników,
    ul. Muzyczna /x. G./

Piątek -  30.12. godz. 9.00

  1. Ul. Sobieskiego od nr 272 w kierunku Wapienicy do nr 370,  /x. P./
  2. Ulica Kijowska, ul Szklana 10A - 20, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 58F, ul. Hutnicza 6 – 33, ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. M./
  3. Ulica Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej,
    ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x. G./

Poniedziałek - 2.01. godz. 15.00

  1. Ulica Piastów Śląskich 4  /x. P./
  2. Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr  92 do 104,
    ul. św. Jadwigi Śląskiej /x. G./
  3. Ul. Zapłocie Małe od 134 do 117

Wtorek -  3.01. godz. 15.00

  1. Ulica Księcia Przemysława 3 /x. P./
  2. Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16  /x. M./
  3. 1. Ulica Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. G./

Środa – 4.01. godz.15.00

  1. Ulica Piastów Śląskich  6 / M /
  2. Ulica Piastów Śląskich  8  /x. G./

Czwartek  -  5.01. godz. 15.00

  1. ul. Piastowska 86 /x. P/
  2. Ulica Księcia Przemysława 6 /x. M./
  3. Ulica Piastów Śląskich 5  i Ulica Piastów Śląskich 7  /x. G./

Sobota  - 7.01. godz. 9.00

  1. Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127, ul. Zdrowa, ul. Długosza 57-60./x. P/
  2. Ulica Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska, /x. G./
  3. Kupiecka – cała /x. M/    - od godz. 12.00

Niedziela  - 8.01. godz. 14.00

  1. Ul. Gwarków i ul. Komandorska /x. P./
  2. Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod  
              Grodziskiem  w kierunku kościoła /x. M. /
  1. Ulica Zapłocie Duże od  nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka,
            ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7  /x. G./

Poniedziałek  - 9.01. godz. 15.00

  1. Ul. Piastów Śląskich 1 / x. P. /
  2. Ulica Ciżemki od nr 18  /osiedle/ /x. G./ 

Wtorek - 10.01 godz. 15.00

  1. Ul. Piastów Śl. 2 /x. P./
  2. Ulica Księcia Przemysława 10  i Ks. Przemysława 12 /x. M./
  3. Ulica Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki / x. G./

Środa -  11.01. godz. 15.00

  1. Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. M./
  2. Ulica Piastów Śląskich 3 /x. G./

Czwartek - 12.01. godz. 15.00

  1. Ul. Księcia Przemysława 4 /x. P./
  2. Ulica Księcia Przemysława 8 /x. G./

        3    .Ul. Piastowska 82 /x. M./

Piątek -  13.01 godz. 15.00

  1. Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Obfita,  /x. M./
  2. Ul. Piastowska 86 / x. P/
  3. Ulica Piastowska 80 /x. G./

Sobota -  14.01 godz. 9.00

  1. Nad Potokiem lewa strona od nr 144 w kierunku kościoła / x. P /
  2. Ulica Sobieskiego od nr. 172, ul. Zimowa, ul.  Kołodziejska, ul. Zduńska,   
               /x. G./
 

NIEDZIELA - 15.01. godz. 14.00  KOLĘDA DODATKOWA

Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies