Odwiedziny Duszpasterskie w Adwencie
ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE Rok 2017/2018
Sobota – 09.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Sobieskiego od nr. 172, ul. Zimowa, ul. Kołodziejska, ul. Zduńska,
/x. P./
Sobota – 16.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Zapłocie Duże od nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka,
ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7 /x. P./
2. Ulica Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x G./
Środa - 27.12.2017 godz. 9.00
1. Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x. P./
2. Ulica Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. G./
3. Ulica Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139, ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17, 5 i ul. Gorczańska /x. M./
Czwartek– 28.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska /x. G./
2. Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła,
ul. Żółwiowa 1, ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . M/
3. Godz. 14.00 3. Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od nr 18 w stronę torów / x. P./
Piątek – 29.12.2017 godz.9.00
1. Ulica Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników,
ul. Muzyczna /x. P./
2. Ulica Sobieskiego od Wapienicy górą, od nr 360-334, ul. Zapłocie Małe 180-136, /x. G./
3. ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. M./
Sobota – 30.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej,
ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x. P./
2. Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza /x. G./
3. Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. M./
Wtorek – 02.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. P./
2. Ul. Piastowska 84 /x. G /
3. Ul. Piastowska 88 /x. M/
2. Ul. Nad Potokiem (lewa strona) od nr 144 w kierunku kościoła / x. M/
2. Zapłocie Małe od 134 do 117 /x. G/
3. Ulica Piastów Śląskich 4 /x. M./
2. Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16 /x. G./
3. Ulica Księcia Przemysława 3 /x. M./
Niedziela - 07.01.2018 godz. 14.00
1. Iglasta /x.P/
2. Ul. Grawerska nr 22-61, /x. G./
3. Ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. M./
2. Ulica Piastów Śląskich 6 /x. G /
3. Ulica Zdrowa /x. M/
2. Ulica Księcia Przemysława 6 /x. G./
3. Ul. Piastów Śląskich 1 / x. M. /
Czwartek - 11.01.2-18 godz. 15.00
1. Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr 92 do 104,
ul. św. Jadwigi Śląskiej /x. P./
2. Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. G./
3. Ul. Księcia Przemysława 4 /x. M./
2. Ulica Kijowska, ul Szklana 10A - 20, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 58F, ul. Hutnicza 6 – 33, ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. G./
3. Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska, Żytomierska /x. M/
2. Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod
Grodziskiem w kierunku kościoła /x. G. /
3. Ulice Gen. Andersa 443 w stronę Monte Cassino, Gwiezdna, Żniwna, Dumki, Hodowców, Szklana, Poligonowa /x. M./
2. Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Obfita, /x. G./
3. Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127, ul. Długosza 57-60./x. M/
2. Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego, ks. Br. Jakubowskiego /x. G./
3. Ulica Gwarków i Komandorska /x. M/
Czwartek - 18.01.2018 godz. 15.00
Sobota - 20.01.2017 godz. 9.001.
Sobota – 09.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Sobieskiego od nr. 172, ul. Zimowa, ul. Kołodziejska, ul. Zduńska,
/x. P./
Niedziela - 10.12.2017 godz. 14.00
1. Ulica Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki / x. P./Sobota – 16.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Zapłocie Duże od nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka,
ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7 /x. P./
2. Ulica Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x G./
Środa - 27.12.2017 godz. 9.00
1. Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x. P./
2. Ulica Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. G./
3. Ulica Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139, ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17, 5 i ul. Gorczańska /x. M./
Czwartek– 28.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska /x. G./
2. Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła,
ul. Żółwiowa 1, ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . M/
3. Godz. 14.00 3. Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od nr 18 w stronę torów / x. P./
Piątek – 29.12.2017 godz.9.00
1. Ulica Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników,
ul. Muzyczna /x. P./
2. Ulica Sobieskiego od Wapienicy górą, od nr 360-334, ul. Zapłocie Małe 180-136, /x. G./
3. ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. M./
Sobota – 30.12.2017 godz. 9.00
1. Ulica Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej,
ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x. P./
2. Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza /x. G./
3. Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. M./
Wtorek – 02.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. P./
2. Ul. Piastowska 84 /x. G /
3. Ul. Piastowska 88 /x. M/
Środa – 03.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastów Śląskich 9, Piastów Śląskich 11 i 12 /x. G./2. Ul. Nad Potokiem (lewa strona) od nr 144 w kierunku kościoła / x. M/
Czwartek – 04.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastów Śląskich 8 /x. P./2. Zapłocie Małe od 134 do 117 /x. G/
3. Ulica Piastów Śląskich 4 /x. M./
Piątek - 05.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastów Śląskich 5 i Ulica Piastów Śląskich 7 /x. P./2. Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16 /x. G./
3. Ulica Księcia Przemysława 3 /x. M./
Niedziela - 07.01.2018 godz. 14.00
1. Iglasta /x.P/
2. Ul. Grawerska nr 22-61, /x. G./
3. Ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. M./
Poniedziałek - 08.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastów Śląskich 3 /x. P./2. Ulica Piastów Śląskich 6 /x. G /
3. Ulica Zdrowa /x. M/
Wtorek - 09.01.2018 godz. 15.00
1. Ul. Piesza i Wakacyjna /X. P./2. Ulica Księcia Przemysława 6 /x. G./
3. Ul. Piastów Śląskich 1 / x. M. /
Środa – 10.01.2018 godz.15.00
1. Ulica Księcia Przemysława 10 i Ks. Przemysława 12 /x. G./Czwartek - 11.01.2-18 godz. 15.00
1. Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr 92 do 104,
ul. św. Jadwigi Śląskiej /x. P./
2. Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. G./
3. Ul. Księcia Przemysława 4 /x. M./
Piątek - 12.01.2018 godz. 15.00
1. Ul. Piastowska 86 /x. M/Sobota – 13.01.2018 godz. 9.00
1. Ulica Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska, /x. P./2. Ulica Kijowska, ul Szklana 10A - 20, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 58F, ul. Hutnicza 6 – 33, ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. G./
3. Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska, Żytomierska /x. M/
Niedziela - 14.01.2018 godz. 14.00
1. Ulica Ciżemki od nr 18 /osiedle/ /x. P./2. Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod
Grodziskiem w kierunku kościoła /x. G. /
3. Ulice Gen. Andersa 443 w stronę Monte Cassino, Gwiezdna, Żniwna, Dumki, Hodowców, Szklana, Poligonowa /x. M./
Poniedziałek - 15.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Księcia Przemysława 8 /x. P./2. Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Obfita, /x. G./
3. Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127, ul. Długosza 57-60./x. M/
Wtorek - 16.01.2018 godz. 15.00
1. Ulica Piastowska 80 /x. P./2. Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego, ks. Br. Jakubowskiego /x. G./
3. Ulica Gwarków i Komandorska /x. M/
Środa – 17.01.2018 godz.15.00
Ul. Piastów Śl. 2 /x. M./Czwartek - 18.01.2018 godz. 15.00