Parafia Świętego Stanisława BM w Bielsku-Białej

Odwiedziny Duszpasterskie w Adwencie

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE  Rok  2017/2018
 

 Sobota – 09.12.2017 godz. 9.00
 
1.    Ulica Sobieskiego od nr. 172, ul. Zimowa, ul.  Kołodziejska, ul. Zduńska,   
/x. P./

Niedziela -  10.12.2017 godz. 14.00

1.    Ulica Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki / x. P./
 
Sobota – 16.12.2017 godz. 9.00
 
1.     Ulica Zapłocie Duże od  nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka,
        ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7  /x. P./
2.    Ulica Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x G./
 
Środa - 27.12.2017  godz. 9.00

1.    Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x. P./
2.    Ulica Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. G./
3.    Ulica Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139,  ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17, 5 i ul. Gorczańska /x. M./
 
Czwartek– 28.12.2017  godz. 9.00
 
1.    Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od  nr 23 w stronę torów, ul. Ciżemki, ul. Szynszyli / x. P./
2.    Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska  /x. G./
3.    Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła,
ul. Żółwiowa 1, ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . M/
  
Piątek – 29.12.2017  godz.9.00
 
1.    Ulica Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników,
ul. Muzyczna /x. P./
2.    Ulica Sobieskiego  od Wapienicy górą, od nr 360-334, ul. Zapłocie Małe 180-136,  /x. G./
3.    ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. M./
 
Sobota – 30.12.2017  godz. 9.00

1.    Ulica Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej,
ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x. P./
2.    Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza  /x. G./
3.    Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. M./
 
Wtorek – 02.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. P./
2.    Ul. Piastowska 84 /x. G /
3.    Ul. Piastowska 88 /x. M/

Środa – 03.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Piastów Śląskich 9,  Piastów Śląskich 11 i 12 /x. G./
2.    Ul. Nad Potokiem (lewa strona) od nr 144 w kierunku kościoła / x. M/

Czwartek – 04.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Piastów Śląskich  8  /x. P./
2.    Zapłocie Małe od 134 do 117 /x. G/
3.    Ulica Piastów Śląskich 4  /x. M./

Piątek -  05.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Piastów Śląskich 5  i Ulica Piastów Śląskich 7  /x. P./
2.    Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16  /x. G./
3.    Ulica Księcia Przemysława 3 /x. M./
 
Niedziela -  07.01.2018  godz. 14.00

1.     Iglasta /x.P/
2.    Ul. Grawerska nr 22-61, /x. G./
3.    Ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. M./

Poniedziałek - 08.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Piastów Śląskich 3 /x. P./
2.    Ulica Piastów Śląskich  6 /x. G /
3.    Ulica Zdrowa /x. M/

Wtorek  - 09.01.2018  godz. 15.00

1.    Ul. Piesza i Wakacyjna /X. P./
2.    Ulica Księcia Przemysława 6 /x. G./
3.    Ul. Piastów Śląskich 1 / x. M. /

Środa – 10.01.2018  godz.15.00

1.    Ulica Księcia Przemysława 10  i Ks. Przemysława 12 /x. G./
2.    Ul. Piastów Śl. 2 /x. M./
 
Czwartek  -  11.01.2-18  godz. 15.00
 
1.    Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr  92 do 104,
ul. św. Jadwigi Śląskiej /x. P./
2.    Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. G./
3.    Ul. Księcia Przemysława 4 /x. M./

Piątek -  12.01.2018  godz. 15.00

1.    Ul. Piastowska 86 /x. M/

Sobota – 13.01.2018  godz. 9.00

1.    Ulica Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska, /x. P./
2.    Ulica Kijowska, ul Szklana 10A - 20, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 58F, ul. Hutnicza 6 – 33, ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. G./
3.    Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska, Żytomierska  /x. M/

Niedziela -  14.01.2018  godz. 14.00

1.    Ulica Ciżemki od nr 18  /osiedle/ /x. P./ 
2.    Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod  
       Grodziskiem  w kierunku kościoła /x. G. /
3.    Ulice Gen. Andersa 443 w stronę Monte Cassino, Gwiezdna, Żniwna, Dumki, Hodowców, Szklana, Poligonowa /x. M./

Poniedziałek  - 15.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Księcia Przemysława 8 /x. P./
2.    Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Obfita,  /x. G./
3.    Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127, ul. Długosza 57-60./x. M/ 

Wtorek  - 16.01.2018  godz. 15.00

1.    Ulica Piastowska 80 /x. P./
2.    Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego, ks. Br. Jakubowskiego  /x. G./
3.    Ulica Gwarków i Komandorska /x. M/
 
Czwartek  -  18.01.2018  godz. 15.00

1.    Ul. Piastowska 82 /x. G./

Sobota  - 20.01.2017  godz. 9.00

1.    Kupiecka /cała/ /x. G./
2.    Ul. Sobieskiego od nr 272 w kierunku Wapienicy do nr 370,  /x. M./


NIEDZIELA - 21.01.2018  godz. 14.00  KOLĘDA DODATKOWA



zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies