Parafia Świętego Stanisława BM w Bielsku-Białej

Odwiedziny Duszpasterskie Adwent 2018/9


                                  ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE  ROK  2018/19

Sobota, 8.12.2018 : godz. 9.00
- Ulica Kijowska, ul Szklana 10A - 20, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 58F, ul. Hutnicza 6 – 33, ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. P./
 
Niedziela, 9.12.2018 : godz. 14.00
  - Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Obfita  /x. P./;
 
Sobota, 15.12.2018 : godz. 9.00
 1.Kupiecka /cała/ / x. P./; 
 2. ul. Gen. Andersa 443, w stronę Monte Cassinno, Gwiezdna, Żniwna, Dunki, Hodowców,    
     Szklana, Poligonowa /x.G./

Niedziela, 16.12.2018 : godz. 14.00
- Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego, ks. Bronisława  
  Jakubowskiego /x. P./ 

Czwartek - 27.12.2018  godz. 9.00
1.    Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x. M./
2.    Ulica Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. P./
3.   ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. G./

Piątek– 28.12.2018  godz. 9.00
1.     Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska  /x. P./
2.    Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła, ul. Żółwiowa 1, ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . G/
3. Ul. Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej, ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x.M/

 Sobota – 29.12.2018  godz.9.00
1.    Ulica Sobieskiego  od Wapienicy górą, od nr 360-334, ul. Zapłocie Małe 180-136,  /x.P./
2.    Ulica Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139,  ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17, 5 i ul. Gorczańska /x. G./                                                                                                  
3.    Ulica Piastów Śląskich  8 /x.M./

Niedziela – 30.12.2018  godz. 14.00
1.    Ulica Sobieskiego od nr. 172 do 179, ul. Zimowa, ul.  Kołodziejska, ul. Zduńska,  /x. M./
2.    Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16  /x. P./
3.    Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. G./

Środa – 02.01.2019  godz. 15.00
1.    Ulica Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki/x. M./
2.    Ul. Piastowska 88 /x. G/

Czwartek – 03.01.2019  godz. 15.00
1.  Ulica Piastów Śląskich 9,  Piastów Śląskich 11 i 12 /x. P./
2.  Ul. Piastów Śląskich 4 /x.G/  
3   Ul. Zapłocie Duże od  nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka, ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7 /x.M/

Piątek – 04.01.2019  godz. 15.00
1.    Ulica Piastowska 80 /x. M./
2.    Zapłocie Małe od 134 do 117 /x. P/
3.    Ul. Nad Potokiem (lewa strona) od nr 144 w kierunku kościoła / x. G/

Sobota -  05.01.2019  godz. 9.00
1.    Ulica Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska /x. M./
2.    Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza  /x. P./
3.   Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska,   
        Żytomierska  /x. G/

Poniedziałek -  07.01.2019  godz. 15.00
1.     Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od  nr 18 w stronę torów /x.M/
2.    Ul. Grawerska nr 22-61, /x. P./
3.    Ulica Księcia Przemysława 3 /x. G./

Wtorek - 08.01.2019  godz. 15.00
1.    Ulica Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. M./
2.    Ulica Piastów Śląskich  6 /x. P /
3.    Ulica Zdrowa /x. G/

Środa - 09.01.2019  godz. 15.00
1.  Ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. G./
 
Czwartek – 10.01.2019  godz.15.00
1.Ulica Księcia Przemysława 10  i Ks. Przemysława 12 /x. P./
2.Ulica Piastów Śląskich 5  i Ulica Piastów Śląskich 7 /x.M/
3.Ul. Księcia Przemysława 4 /x. G./

Piątek  -  11.01.2019  godz. 15.00
1.    Ul. Iglasta /x. M./
2.    Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. P./
 
Sobota -  12.01.2019  godz. 9.00
1.    Ul. Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników, ul. Muzyczna  /x. M./
2.    Ul. Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x P./                                            
3.    Ul. Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127, ul.    Długosza 57-60./x. G/

Niedziela – 13.01.2019  godz. 14.00
1.    Ulica Piastów Śląskich 3 /x. M./ 
2.    Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod  Grodziskiem  w kierunku kościoła /x. P. /           
3.    Ul. Gwarków i Komandorska /x.G./

Poniedziałek -  14.01.2019  godz. 15.00
1. Ulica Księcia Przemysława 6 /x.P./
2.Ul. Piesza i Wakacyjna /x.M./                                                                                         
3.Ul. Piastowska 86 /x. G./

Wtorek  - 15.01.2019  godz. 15.00
1.    Ulica Ciżemki od nr 18  /osiedle /x. M./
2.    Ul. Piastowska 84 /x. P /

Środa  - 16.01.2019  godz. 15.00
1.    Ulica Księcia Przemysława 8 /x. M./
2.    Ul. Piastów Śląskich 1 / x. G. /

Czwartek – 17.01.2019  godz.15.00
1. Ul. Piastów Śl. 2 /x. G./

Piątek  -  18.01.2019  godz. 15.00
1. Ul. Piastowska 82 /x. P./
2. Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr  92 do 104, ul. św. Jadwigi Śląskiej / x. M./

Sobota  - 19.01.2019  godz. 9.00.   
1. Ul. Ciżemki, ul. Szynszyli 54 /x. M./
2. Ul. Sobieskiego od nr 272 w kierunku Wapienicy do nr 370,  /x. G./
 
 
KOLĘDA DODATKOWA NIEDZIELA - 20.01.2019  godz. 14.00  
zamknij
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies