Parafia Świętego Stanisława BM w Bielsku-Białej

Odwiedziny Duszpasterskie 2019/20

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE ROK 2019/20
 

Niedziela, 1.12.2019 : godz. 14.00
1. Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127,
ul. Długosza 57 - 60./x. P/ 
2. Ul. Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x M
 
Sobota , 7.12.2019 : godz. 11.00
1. Ul. Sobieskiego od nr 272 w kierunku Wapienicy do nr 370,  /x. P./
2. Ul. Kupiecka /cała/ / x. M./;
 
Niedziela, 8.12.2019 : godz. 14.00
 1. Ul. Piastów Śląskich 1 / x. P. / 
 2. Ul. Ciżemki od nr 18 /osiedle/x G/
 3. Ul. Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego, ks. Bronisława  
   Jakubowskiego /x. M./ 

Sobota, 14.12.2019 : godz. 9.00
1. Ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. P./
2. Ul. Ciżemki, ul. Szynszyli 54 /x. G./
3. Ul. Piastowska 84 Ul. Piastowska 82 /x. M./

Niedziela15.12.2019 godz. 14.00
1.  Ul. Zdrowa /x. P/
2. Ul. Rezedowa od nr 17, Zapłocie Duże od nr 92 do 104, św. Jadwigi Śląskiej /x.G/
3.  Ul. Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16  /x. M./

Sobota– 21.12.2019 godz. 9.00
1.  ul. Gen. Andersa 443, w stronę Monte Cassinno, Gwiezdna, Żniwna, Dunki, Hodowców,
Szklana, Poligonowa /x.P./
2.  Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56,
ul. Owcza  /x. M./

Piątek – 27.12.2019 godz.9.00
1.  Ul. Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139,  ul. Mroczna od 1 do 39,
ul. Muszlowa 17, 5 i ul. Gorczańska /x. P./
2.  Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów
od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47  /x.G./
3.  Ul. Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek,
ul. Otwarta, ul. Cygańska  /x. M./

Sobota28.12.2019 godz. 9.00
1.  Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. P./
2.  Ul. Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej, ul. Hutnicza od nr 12-9,
ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B/x. G./
3.  Ul. Sobieskiego  od Wapienicy górą, od nr 360-334, ul. Zapłocie Małe 180-136,  /x.M./

Niedziela – 29.12.2019 godz. 14.00
1.  Ul. Gwarków i Komandorska /x.P./
2. Ul. Sobieskiego od nr. 172 - 179, ul. Zimowa, ul. Kołodziejska, ul. Zduńska, /x. G./
3.  Ul. Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod  Grodziskiem 
w kierunku kościoła /x. M. /

Poniedziałek – 30.12.2019 godz. 9.00
1.  Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska,
Żytomierska  /x. P/
2. Ul. Iglasta /x. G./
3 Ul. Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Obfita  /x. M/;

Czwartek – 02.01.2020 godz. 15.00
1. Ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. P./    
2.  Ul. Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki /x. G./
3.  Zapłocie Małe od 134 do 117 /x. M/

Piątek - 03.01.2020 godz. 15.00
1.  Ul. Piastów Śląskich 4 /x.P/ 
2.  Ul. Zapłocie Duże od nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka, ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7/xG/
3.  Ul. Grawerska nr 22-61, /x. M./

Sobota - 04.01.2020 godz. 9.00
1. Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła, ul. Żółwiowa 1,
ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . P/
2. Ul. Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska /x. G./
3. Ul. Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. M./

Niedziela - 05.01.2020 godz. 14.00
1.  Ul. Nad Potokiem (lewa strona) od nr 144 w kierunku kościoła / x. P/
2.  Ul. Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od  nr 18 w stronę torów /x.G/
3.  Ul. Piastów Śląskich  6 /x. M /

Wtorek – 07.01.2020 godz. 15.00
1.  Ul. Piastowska 86 /x. P./
2.  Ul. Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. G./ 
2. Ul. Księcia Przemysława 10  i Ks. Przemysława 12 /x. M./

Środa08.01.2020 godz.15.00
1. Ul. Księcia Przemysława 4 /x. P./
2. Ul. Piastowska 80 /x. G./ 
3. Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. M./

Czwartek - 09.01.2020 godz. 15.00
1.  Ul. Piastów Śl. 2 /x. P./ 
2.  Ul. Piastów Śląskich 5  i Ulica Piastów Śląskich 7 /x.G/
3. Ul. Księcia Przemysława 6 /x.M.

Piątek - 10.01.2020 godz. 15.00
1.  Ul. Piastowska 88 /x. P/
2.  Ul. Mechaników, ul. Muzyczna – początek od dołu z ulicy Nad Potokiem /x. G./
3.  Ul. Piastów Śląskich 9,  Piastów Śląskich 11 i 12 /x. M./
  
Sobota – 11.01.2020 godz. 9.00
1. Ul. Księcia Przemysława 3 /x. P./ 
2. Ul. Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa /x. G./

Niedziela – 12.11.2020 godz.14.00
Ul. Piesza i Wakacyjna /x.G./

Poniedziałek - 13.01.2020 godz. 15.00
Ul. Piastów Śląskich 3 /x. G./

Wtorek - 14.01.2020 godz. 15.00
Ul. Piastów Śląskich  8 /x. G./ 

Środa - 15.01.2020 godz. 15.00
Ulica Księcia Przemysława 8 /x. G./

Sobota - 25.01.2020 godz. 9.00
Ulica Kijowska, ul Szklana 10A - 20, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 58F, ul. Hutnicza 6 – 33,
ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. M./


KOLĘDA DODATKOWA NIEDZIELA - 26.01.2020 godz. 14.00


Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies