Parafia Świętego Stanisława BM w Bielsku-Białej

Odwiedziny Duszpasterskie 2015/16


ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE   Rok  2015/2016
 

Niedziela -  27.12. godz. 14.00

 
  1. Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod Grodziskiem  w kierunku kościoła /x. Pr. /
 

Poniedziałek – 28.12. godz. 9.00

 
  1. Ulica Rafowa od nr 42, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. Pr./
  2. Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x.M ./
  3. Ulice Gen. Andersa 443 w stronę Monte Cassino, Gwiezdna, Żniwna, Dumki, Hodowców i Szklana, Poligonowa /x.G./
 

Wtorek– 29.12. godz. 9.00

 
  1. Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki, ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska  /x. Pr./
  2. Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od  nr 18-45, ul. Ciżemki /bez osiedla/, ul. Szynszyli / x. M./
  3. Ul. Zapłocie Małe od nr 5 do 58, Okrętowa 12, Drohobycka, Dniestrzańska, Wołyńska, Żytomierska  /G/
 

Środa -  30.12. godz. 9.00

 
  1. Ulica Filarowa 73a, ul. Nad Potokiem 131 i 139,  ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17 i ul. Gorczańska /x. G./
  2. Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza  /x. Pr./
  3. Ulica Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników, ul. Muzyczna /x. M./
 

Sobota - 2.01. godz. 9.00

 
  1. Ulica Kijowska, ul Szklana, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 57c, ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. Pr./
  2. Ulica Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej,
    ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-7, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x. M./
  3. ul. Nad Potokiem od nr1 w stronę Rafowej, Rafowa, Jedwabnicza, Okrętowa. /x. G./

Niedziela -  3.01. godz. 14.00

 
  1. Ulica Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x Pr./
  2. Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr  92 do 104,
    ul. św. Jadwigi Śląskiej /x. M./
  3. Ul. Portowa od p. Bąk, ul. Zwady, ul. Mglista, ul. Muzyczna /x. G./
 

Poniedziałek – 4.01. godz.15.00

 
  1. Ulica Piastowska 84 /x. Pr./
  2. Ulica Piastów Śląskich 4  /x. G./
 

Wtorek  -  5.01. godz. 15.00

 
  1. Ulica Księcia Przemysława 10  i Ks. Przemysława 12 /x. Pr./
  2. Ulica Piastów Śląskich  8  /x. M./
  3. ul. Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. G./
 

Czwartek - 7.01. godz. 15.00

 
  1. Ulica Księcia Przemysława 3 /x. G./
  2. Ulica Piastów Śląskich 5  i Ulica Piastów Śląskich 7  /x. M./
 

Piątek  - 8.01. godz. 15.00

 
  1. Ulica Piastów Śląskich 9,  Piastów Śląskich 11 i 12 /x. Pr./
  2. ul. Piastowska 86 i 88 /G/
  3. Ul. Piesza i Wakacyjna/M/

Sobota  - 9.01. godz. 9.00

 
  1. Ulica Sobieskiego  od Wapienicy górą, od nr 350, ul. Zapłocie Małe,  /x. Pr./
  2. Ulica Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska /x. M./
  3. Ul. Sobieskiego od nr 272 w kierunku Wapienicy do nr 370, ul. Gwarków, ul. Komandorska /x.G./

Niedziela - 10.01 godz. 14.00

  1. Ul. Piracka, gen. Andersa 48 , ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. Pr./
  2. Ulica Zapłocie Duże od  nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka, ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7  /x. M./
  1. Ul. Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168 do nr 127, ul. Zdrowa, ul. Długosza 57-60./x. G/

Poniedziałek -  11.01. godz. 15.00

  1. Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16  /x. Pr./

Wtorek - 12.01. godz. 15.00

 
  1. Ul. Grawerska nr 22-61, /Pr./
  2. Ul. Księcia Przemysława 4 /x. G./
  3. Ulica Piastów Śląskich 3 /x. M./
 

Środa -  13.01 godz. 15.00

 
  1. Ul. Nad Potokiem (lewa strona) od nr 144 w kierunku kościoła /x.G/
  2. Ulica Księcia Przemysława 8 /x. M./
 

Czwartek -  14.01 godz. 15.00

 
  1. Ulica Piastowska 80 /x. M./
  2. Ul. Piastów Śląskich 1 / x. G. /

 

Piątek - 15.01. godz. 15.00

1. Ul. Piastowska 82 /x. Pr./

2.  Ul. Piastów Śl. 2 /x. G./

 

Sobota  - 16.01. godz. 9.00

 
  1. Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109, ul. Kupiecka  nr od 1 – 22, 37 – 79, ul. Obfita /x. Pr./
  2. Ul. Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła, ul. Żółwiowa 1, ul. Pienińska 1i 4, ul Mglista 8 do kościoła /x . G/
 

Niedziela - 17.01. godz. 14.00

 
  1. Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego,                        ks. Br. Jakubowskiego  /x. Pr./
  2. Ul. Iglasta /M./
 
Poniedziałek  – 18.01. g. 15.00
 
  1. Ulica Piastów Śląskich  6 / Pr /
 
 
Wtorek – 19.01. g. 15.00
 
  1. Ul. Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. M./
  2. Ul. Księcia Przemysława 6 ./x. Pr/
 
Środa – 20.01. g. 15.00
 
1.     Ul. Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki / x. M./
 
 
Czwartek – 21.01. g. 15.00
 
1.   Ul. Sobieskiego od nr. 172, Zimowa, Kołodziejska, Zduńska  /x.M/
 
 
Niedziela – 24.01. g. 15.00
 
1. Ulica Ciżemki od nr 18  /osiedle/ /x. M./
 
 
 
 
NIEDZIELA -  24. 01. godz. 14.00  KOLĘDA DODATKOWA
 
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies