Parafia Świętego Stanisława BM w Bielsku-Białej

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2013/2014


ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE
Rok  2013/2014

 

Piątek -  27.12. godz. 9.00

  1. Ulica Rafowa od nr 48, Wędrowców, Malowany Dworek, Kotlarska /x. M./
  2. Ulice Portowa od p. Borysiewicz, Juhasów 104 i 114, Muszlowa 77, Pienińska 98b, Zuchów od nr 165, 131a – 252, Zawiła, Gruntowa, Twarda nr 63 i 47 /x. G./
  3. Ulice Gen. Andersa 443 w stronę Monte Cassino, Gwiezdna, Żniwna, Dumki, Hodowców i Szklana, Poligonowa /x. Pr./
 

Sobota -  28.12. godz. 9.00

  1. Ulica Nad Potokiem 131 i 139,  ul. Filarowa 73a, ul. Mroczna od 1 do 39, ul. Muszlowa 17 i ul. Gorczańska /x. Pr./
  2. Ulica Żółwiowa od nr 24, ul. Polarna od nr 2 do 13, ul. Pienińska od nr 3 do 56, ul. Owcza  /x. M./
  3. Ulica Jana Długosza, Kadłubka, ul. św. Jadwigi Śląskiej od  nr 23 w stronę torów, ul. Ciżemki, ul. Szynszyli / x. G./
 

Niedziela – 29.12. godz. 14.00

  1. Ulica Rezedowa od nr 17, ul. Zapłocie Duże od nr  92 do 104,
    ul. św. Jadwigi Śląskiej /x. G./
  2. ul. Kupiecka  nr od 1 – 21 / x. M. /
  3. Ulica Listopadowa, ul. Sumpera, ul. Wita Stwosza, ul. Pod Grodziskiem 
w kierunku kościoła /x. Pr . /
 

Poniedziałek– 30.12. godz. 9.00

  1. Ulica Zapłocie Małe od nr 5 do nr 58, ul. Okrętowa 12, ul. Drohobycka, ul. Dniestrzańska, ul. Wołyńska, ul. Żytomierska /x. Pr./
  2. Ulica Kijowska, ul Szklana, ul. Zapłocie Małe od nr 93 do 57c,
    ul. Zbaraska, ul. Berestecka, ul. Wiedeńska /x. M./
  3. Ulica Rześka, ul. św. Kingi, ul. Grawerska, ul Iglasta /x. G./
 

Czwartek - 2.01. godz. 15.00

  1. Ulica Piastów Śląskich 4  /x. Pr./
  2. Ulica Piastów Śląskich  8  /x. G./
  3. Ulica Księcia Przemysława 14 i Księcia Przemysława 16  /x. M./
 

Piątek -  3.01. godz. 15.00

  1. Ulica Piastowska 86 i Piastowska 88 /x. Pr./
  2. Ulica Piastowska 84 /x. M./
 

Sobota – 4.01. godz. 9.00 

  1. Ulica Juhasów, ul. Zgrabna, ul. Stoczniowa, ul. Mechaników,
    ul. Muzyczna /x. G./
  2. Ulica Brodzińskiego, ul. Sobieskiego, ul. Wał Szwedzki,
    ul. Pod Grodziskiem, ul. Dymarek, ul. Otwarta, ul. Cygańska  /x. M./
  3. Ulica Nad Potokiem od nr 1 /p. Dziadek/ w stronę ul. Rafowej,               
    ul. Rafowa, ul. Jedwabnicza,  ul. Okrętowa /x. Pr./
 

Niedziela  -  5.01. godz. 14.00

  1. Ulica Księcia Przemysława 10  i Ks. Przemysława 12 /x. M./
  2. Ulica Piastów Śląskich 5  i Ulica Piastów Śląskich 7  /x. G./
  3. Ulica Zuchów od nr 55 w dół, do ul. Nad Potokiem 13 /x. Pr./
 

Wtorek - 7.01. godz. 15.00

  1. Ulica Księcia Przemysława 3 /x. Pr./
  2. Ulica Księcia Przemysława 6 /x. M./
  3. Ulica Zapłocie Duże od  nr 89, ul. Wiedeńska, ul. Olecka,
    ul. Podhajecka, Szynszyli 5,7  /x. G./
 

Środa  - 8.01. godz. 15.00

  1. Ulica Piastów Śląskich 3 /x. G./
  2. Ulica Piastów Śląskich 9,  Piastów Śląskich 11 i 12 /x. M./
 

Czwartek  - 9.01. godz. 15.00

1. Ulica Nad Potokiem  (lewa strona), od nr 144 w kierunku kościoła /x. Pr./
2.  Ulica Ciżemki od nr 18  /osiedle/ /x. G./ 
  1. Ulica Piracka od  Klubowej 60, ul. Twarda od nr 63 do nr 2 /x. M./

Piątek - 10.01 godz. 15.00

  1. Ulica Kamieniołom, ul. Łamana, ul. Wodna od nr 110 /x M./
  2. Ulica Portowa od p. Bąk, ul. Zwady,  ul. Mglista,  ul. Muzyczna /x. Pr./
 

Sobota -  11.01. godz. 9.00

  1. Ulica Sobieskiego  od Wapienicy górą, od nr 350, ul. Zapłocie Małe,
    ul. Grawerska nr 22-53, /x. M./
  2. Ulica Sobieskiego od nr 272 w kierunku Wapienicy do nr 370,
    ul. Gwarków, ul. Komandorska /x. Pr./
  3. Ulica Sobieskiego lewa i prawa strona od nr 182 do ul. Hutniczej,
    ul. Hutnicza od nr 12-9, ul. Chocimska 2-6, Kamieniec Podolski 10a i 10B /x. G./
 

Niedziela - 12.01. godz. 14.00

  1. Ulica Piastów Śląskich  6 /x. M./
  2. Ulica Praska od nr 34, ul. Ekologiczna, ul. Zapłocie Duże od nr 168
    do nr 127, ul. Zdrowa, Długosza 57-60  /x. Pr./
 

Poniedziałek -  13.01 godz. 15.00

  1. Ulica Piastowska 80 /x. G./
  2. Ulica Piastowska 82 /x. M./
  3. Ulica Piastów Śląskich 2 /x. Pr./                  

 

Wtorek - 14.01. godz. 15.00

  1. Ulica Księcia Przemysława 4  /x. Pr./
  2. Ulica Klubowa od nr 12 do nr 48, ul. Wapiennika, ul. ks. M. Opolskiego,
ks. Br. Jakubowskiego  /x. M./
  1. Ulica Księcia Przemysława 8 /x. G./

Środa - 15.01. godz. 15.00

1. Ulica Piastów Śląskich 14 i Piastów Śląskich 16 /x. G./
  1. Ulica Zapłocie Duże od nr 130 do 109,  ul. Kupiecka, ul. Obfita /x. M/

 

Czwartek - 16.01. godz. 15.00

  1. Ulica Zapłocie Duże od nr 42 do Szkoły, ul. Marysieńki / x. G./
 

Piątek - 17.01. godz. 15.00

  1. Ulica Piastów Śląskich 1 /x . Pr/
 

Sobota – 18.01. godz. 9.00

 
  1. Ulica Nad Potokiem (prawa strona) od nr 145 w kierunku kościoła, ul. Żółwiowa      
1, ul. Pienińska 1 i 4, ul. Stoczniowa 1,3, ul. Zuchów 24 i 20a, ul. Mechaników 7a, 7b, ul. Mglista 8 do kościoła /x. Pr./
  1. Ulica Sobieskiego od nr. 172, ul. Zimowa, ul.  Kołodziejska, ul. Zduńska,   
Ulica Piesza, ul. Wakacyjna /x. G./
 
 
NIEDZIELA -  19. 01. godz. 14.00
KOLĘDA DODATKOWA
Ten serwis, podobnie jak większość stron internetowych wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. | Polityka cookies